Who is who

Roularta Brand Studio beschikt over een portfolio nationale media-merken die zich uitstekend lenen tot storytelling in een kwaliteitsvol redactioneel umfelt 
waar brand safety gegarandeerd is, met ijzersterke communities in diverse domeinen (cultuur, business, geld, sport, culi, reizen, deco, beauty, fashion,
gezondheid, … ), en dit zowel offline als online: Knack, Le Vif/L’Express, Knack Weekend, Le Vif Weekend, Knack Focus, Le Vif Focus, Trends, Trends/Tendances,
Trends Style,Sport/Voetbal Magazine, Sport/Foot Magazine, Data News, Plus Magazine, Nest, Bodytalk, Libelle, Femmes d’aujourd’hui, Libelle Lekker,
Femmes Délices, LibelleMama.be, FemmesMaman.be, Flair, Fashionista.be, Feeling, Gael, La Maison Victor, Kanaal Z, Canal Z, De Zondag, Deze Week,
Steps, KW, de Artsenkrant, le Journal du Médecin, de Apotheker, le Pharmacien.

Aan het hoofd van de Roularta Brand Studio staat Veerle Neyens, die uitgebreide media-ervaring opdeed bij o.a. Sanoma, Roularta, Medialaan en Scripta. 
Magazines, kranten, tv, radio, online en events zijn al sinds jaren haar vertrouwde mediadomeinen.

Team


 

Veerle Neyens
Director Roularta Brand Studio
veerle.neyens@roularta.be
02 467 58 18
0477 37 08 69


 

Anne-Sophie Demey
Senior Creative Designer
anne.sophie.demey@roularta.be
051 266 371


 

Ben Herremans
Content Manager
ben.herremans@roularta.be
02 467 58 28
0495 59 52 77


 

Daphné Wets
RBS Project Coördinator
daphne.wets@roularta.be
02 467 56 16


 

Dirk Rasschaert
Content Manager
dirk.rasschaert@roularta.be
051 266 854
0475 58 60 37


 

Els Vanhuysse
Content Project Manager
els.vanhuysse@roularta.be
051 266 739
0476 84 01 36


 

Fabienne Dewilde
Content Strategist &
Media Agency Manager
fabienne.dewilde@roularta.be
02 467 57 73


 

Franco Gravina
Creative Designer
franco.gravina@roularta.be
051 266 556


 

Inge Cornelis
Art Director
inge.cornelis@roularta.be
02 467 58 38


 

Kaat Kerkhove
Creative Designer
kaat.kerkhove@roularta.be
051 266 878


 

Lisa Viane
Content Project Manager
lisa.viane@roularta.be
051 266 239
0471 58 47 59


 

Melanie Roscam
Content Project Manager
melanie.roscam@roularta.be
02 467 56 38
0472 72 04 91

 

Nathalie Willems
Content Strategist
nathalie.willems@roularta.be
02 467 58 10


 

Tom Wattez
Content Strategist
tom.wattez@roularta.be
02 467 56 84
0474 90 03 69